Hakkımızda

Firmamız, '' SF Ses ve Işık Sistemleri A.Ş. '' 1984 yılında Samim Mutluer ve Fevzi Kurtoğlu ortaklığı ile kuruldu. İlk yıllardan itibaren lider konumundaki ses, ışık ve otomasyon ürün ve sistemleri üreticilerininTürkiye tek dağıtım haklarını elinde bulundururak, sektörümüz kullanıcılarını sürekli olarak yeniliğe veve teknolojiye yakın tuttuk ve tutmaya devam edeceğiz.

SF Ses ve Işık Sistemleri A.Ş. Olarak, geniş dağıtım ağımızla sadece en kaliteli ürünlerin tüketiciyle buluşmasını sağlamamızın yanı sıra, ülkemizin lider sistem entegratörlerinden biri olarak da Türkiye'deve yurt dışında ses, ışık, görüntü ve otomasyon sistemlerini kapsayan projeler için danışmanlık hizmetleri, tasarım ve anahtar teslim uygulamalar sunuyoruz. Ayrıca çağdaş eğitimli teknik ekibimizle, satış sonrası destek ve eğitim vererek, müşterilerimize sürekli güven ve memnuniyet aşılamayı, felsefemizin ayrılmazbir parçası olarak görüyoruz.

Sektörümüze yön vererek, en çok takip edilen firmalardan biri olduk. En önemli stratejilerimizden biri de projelerden elde ettiğimiz geniş deneyimi, toptan ve perakende satışlarımızda uygulamamızdır.  Konularında uzman satış kadromuzla, Türkiye tek temsilcisi olduğumuz ve dünyanın en iyi markaları olan ürünlerimizi Türkiye'nin her köşesine ulaştırmak en büyük hedefimizdir.

Bu sinerji sayesinde ses, ışık, görüntü ve otomasyon sektöründe liderliğimizi sürdürmeye devamedeceğiz.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Our company, '' SF Ses ve Işık Sistemleri A.Ş. '' was established in 1984 with the partnership of Samim Mutluer and Fevzi Kurtoğlu.   Since the beginning we have always kept the users of the sector close to innovation and technology by keeping the sole distribution rights of leading sound, lighting and automation product and system manufacturers at hand, and we plan to keep it that way in the future.

As SF Ses ve Işık Sistemleri A.Ş., besides providing the consumers with only the best quality products via our wide distribution web, we also offer consultancy services as well as design and turnkey applications for both domestic and international projects containing sound, video, lighting and automation systems as one of the leader system integrators in Turkey.  Furthermore, we give after sale support and training with our modern and well trained technical team in order to maintain our customers’ trust and keep them satisfied as a core factor of our philosophy.

We have always been one of the most followed companies in our sector giving direction to others. One of our most important strategy is to apply our project experience to our wholesale and retail sales businesses.  Our goal is to reach every inch of Turkey and with the help of our expert sales team, provide the best global products that we are the sole representatives of in Turkey. With this synergy we will continue our leadership  in the sound, video, lighting and automation sector.