Hakkımızda

    Firmamız, '' SF Ses ve Işık Sistemleri A.Ş. '' 1984 yılında Samim Mutluer ve Fevzi Kurtoğlu ortaklığı ilekuruldu. İlk yıllardan itibaren lider konumundaki ses, ışık ve otomasyon ürün ve sistemleri üreticilerininTürkiye tek dağıtım haklarını elinde bulundururak, sektörümüz kullanıcılarını sürekli olarak yeniliğe veve teknolojiye yakın tuttuk ve tutmaya devam edeceğiz.

SF Ses ve Işık Sistemleri A.Ş. Olarak, geniş dağıtım ağımızla sadece en kaliteli ürünlerin tüketiciylebuluşmasını sağlamamızın yanı sıra, ülkemizin lider sistem entegratörlerinden biri olarak da Türkiye'deve yurt dışında ses, ışık, görüntü ve otomasyon sistemlerini kapsayan projeler için danışmanlık hizmetleri,tasarım ve anahtar teslim uygulamalar sunuyoruz. Ayrıca çağdaş eğitimli teknik ekibimizle, satış sonrasıdestek ve eğitim vererek, müşterilerimize sürekli güven ve memnuniyet aşılamayı, felsefemizin ayrılmazbir parçası olarak görüyoruz.

Sektörümüze yön vererek, en çok takip edilen firmalardan biri olduk. En önemli stratejilerimizdenbiri de projelerden elde ettiğimiz geniş deneyimi, toptan ve perakende satışlarımızda uygulamamızdır.Konularında uzman satış kadromuzla, Türkiye tek temsilcisi olduğumuz ve dünyanın en iyi markalarıolan ürünlerimizi Türkiye'nin her köşesine ulaştırmak en büyük hedefimizdir.

Bu sinerji sayesinde ses, ışık, görüntü ve otomasyon sektöründe liderliğimizi sürdürmeye devamedeceğiz.